Miskolc a te helyed

Feladatok:

• A raktárba érkező alapanyagok átvétele

• A fogadóhely tisztán tartása

• Átvett alapanyagok betárolása, számítógépes rendszerben való rögztítése

• Alapanyagok csoportosítása, lejárati idő figyelése

• Adminisztráció, gyártámenyellenőrző lapok nyomon követése

• Címkék kezelése, anyaghiány ellenőrzése

Elvárások:

Tanulmányok

• Középfokú végzettség: Érettségi, Gyógyszertári asszisztens, Vegyésztechnikus végzettség

Szakmai tapasztalat és ismeretek

• 1 - 3 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Személyes készségek és kompetenciák

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Jó koncentrációs képesség, megbízhatóság, önállóság

• Jó állóképesség

• Pontos, precíz munkavégzés

Egyéb információ az állásról:

Amit kínálunk:

• Hosszú távú, biztos munkalehetőség

• Stabilitás

• Egyműszakos, kiszámítható munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

1 műszakos munkarend: H - Cs: 07:00-16:00, P: 07:00-13:30

Kezdés: Azonnal

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Csiki Krisztina