Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Adminisztrátor - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel kapcsolatfelvétel, adategyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excelt
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudásod van
  • Aktív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8:30-17:00 között 6-8 órás műszakokban
  • Heti minimum 25-30 óra
  • Minimum elvárás legalább heti 4 munkanap

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1050 Ft/óra
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet