MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Adminisztrátor diákmunka (Vendor Master Data) - IX. kerület

AirFrance/KLM a világ egyik vezető légitársaság. Az Air France - KLM Financial Shared Service Center 2003 óta nyújt globális támogatást a cégcsoport leányvállalatainak pénzügyi területen, mintegy 200 munkavállaló támogatásával!

Főbb feladatok, munkák:

  • A Refund osztályon kiszámolt jegyek visszatérítésének első szintű ellenőrzése 4 banki felületen
  • A nem létező vendorok megkreálásában segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőoktatásban folytatott tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás - elegendő szövegértésben és írásban
  • Affinitás a számokhoz
  • Csapatjátékosság
  • Precizitás, pontosság, minőségre való törekvés
  • Monotónia tűrés
  • Megbízható, barátságos személyiség
Munkaidő:
  • 8.30-17.30 óra között, hétköznap, heti 4 nap

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munka
  • Barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Bérezés:

1.300 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

A jelentkezés gombra kattintást követően kérem csatolja önéletrajzát.

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet