Mind-Diák Szövetkezet
A Haema Plasma Kft. a több mint 30 országban jelen lévő Grifols csoport tagjaként 1993-as alapítása óta Németországban 41, 2021-től pedig Magyarországon is már 7 plazmaadományozó központot üzemeltet. A Grifols egy globális egészségügyi vállalat, mely 1909 óta tesz az emberek egészségéért és jólétéért szerte a világon, négy részlegen, több mint 100 országban fejleszt, gyárt és forgalmaz innovatív megoldásokat és szolgáltatásokat a biológiai tudományok, a diagnosztika, a kórházi- és a biológiai ellátás területén világszerte növekvő számú Plazma Központjaival.

Adminisztrátor - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • MS Office programokban adatrögzítés (Excel és Word)
  • Dokumentumok rendszerezése és archiválása
  • Iratrendezés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos munkavégzés
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig napi 3-4 óra vállalása, 2 héten keresztül
  • Rövid távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helyszíne
  • 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 12. - City Center Irodaház

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Br. 1800 Ft-os órabér

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Phone:06704529080
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet