Mind-Diák Szövetkezet
A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (jogelődje: OGYÉI) gyógyszerészeti államigazgatási feladatokat lát el, valamint egészségügyi államigazgatási szervként is működik. Most te is részese lehetsz a csapatuknak!

Adminisztrátor - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Adminisztratív feladatok
  • Nyomtatás, scannelés, iktatás
  • A főosztály működésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony
  • Természettudományi területen folytatott tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Heti 8-30 órában
  • Vállalható akár magasabb heti óraszám is

Amit kínálunk

  • Br. 1874 Ft/óra
  • Megismerheted egy államigazgatási szerv működését
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet