Adminisztrátor diák

Székesfehérvárra

Feladatok:
- Szállítmányozási adatbázis kezelése

- Fuvarrendelések intézése
- Garanciális reklamációk kezelésében való részvétel
Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Heti min. 2 munkanap vállalása irodai munkarendben
- MS Office alkalmazások ismerete felhasználó szinten
- Precizitás
Előny:
- Középszintű angol nyelvtudás

- Adatbázis kezelésben szerzett jártasság
- Termelésirányító rendszer ismerete (Oracle)
Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Referenciaszám: pd1386
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet
Kapcsolattartó: Tajti Dóra