A közel 30 éves múltra visszatekintő Royal Sped Zrt. legfőbb értékét munkavállalói jelentik. Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes működésében, értük kiemelt felelősséggel tartozunk.

www.royalsped.eu

Adminisztrátort keresünk (Csongrád - Bokros)

FELADATOK:

  • adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben, továbbá a szerződött partner által elvárt egyéb nyilvántartások naprakész vezetése
  • a telephelyen történő gépjármű forgalommal kapcsolatos ki- és beléptetési folyamatokban való aktív részvétel
  • rakodások rendezésében, irányításában való részvétel
  • közreműködés vámkezeléseknél
  • vám- és fuvarokmányok kiállítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középiskolai végzettség - érettségi
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • megszakítás nélküli több műszakos munkarend vállalása (12 órás váltásban)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • csapatmunka
  • rugalmasság és felelősségtudat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • vámügyi végzettség (vámügyintéző – vámkezelő OKJ végzettség)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • azonnali munkakezdés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatása

Fényképes önéletrajz bérigény feltűntetésével!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6648 Csongrád

Cégnév: ROYAL SPED ZRt