A japán tulajdonú Alpine, biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Célunk, hogy a mobil média területén termékeinkkel olyan úttörő vállalattá váljunk, amelyek élménnyé teszik az autóvezetést.

Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

ADMINISZTRÁTOR (CP&IT)

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Vállalati tervezés (CP) és Informatika csoport (IT) személyügyi adminisztrációja.
  • A csoport működésével kapcsolatos adatok gyűjtése.
  • Jelentések készítése.
  • Értekezletek, konferenciák szervezése, koordinálása.
  • VIP vendégek fogadásának előkészítése, koordinálása, a látogatások körüli teendők elvégzése.
  • Aktív részvétel az auditok előkészítésében.
  • Vállalati mobiltelefonokkal kapcsolatos ügyintézés.

Előny:

  • Gazdasági ismeretek.

Elvárások:

  • Érettségi.
  • Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Hatékony munkaszervezés; szervezőkészség.
  • Problémamegoldás; strukturált gondolkodás.
  • Precizitás; megbízhatóság; felelősségtudat.
  • Csapatmunka; együttműködés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér.
  • Rugalmas munkarend.
  • Cafetéria.
  • Melegétkezési lehetőség.
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok.
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás.
Cégnév: Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft.