Waberer's-Szemerey Logisztika Kft

Adminisztrátor - BILK Logisztikai Központ

A Waberer’s-Szemerey Logisztika Kft. (WSZL) Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatok adminisztratív támogatása
  • Adatrögzítés, dokumentumok kezelése
  • Napi jelentések, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a Kollégákkal és Partnerekkel
  • Egyéb napi szintű adminisztratív, nyilvántartási, ellenőrzési tevékenységek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook levelező rendszer)
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Pontosság és precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes és családias munkahelyi légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • SAP program ismerete
  • Logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
Cégnév: Waberer s-Szemerey Logisztika Kft