Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

Orion Elektronikai Kft.

Sóskúti telephelyére

ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú Iskolai/ közgazdasági végzettség
  • Minimum 2 év vállalati irányító rendszerben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Értékesítési szállítólevél, számla, jóváíró számla stb. készítése/kezelése
  • Áru forgalommal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Fuvar szervezése/tervezése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Sóskút és annak vonzáskörzetében lévő lakóhely

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségeken:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B.

Cégnév: ORION Elektronikai Kft.