Miskolc a te helyed
ADR Logistics Kft.

Munkatársat keresünk

Adminisztrátor

pozícióba.

Megalakulása óta dinamikusan fejlődő, speciális áruk raktározásával foglalkozó cégünk új adminisztrátor munkatársat keres.
Amennyiben szeretne egy piacvezető, megbízható cégnél, jó csapatban, versenyképes fizetésért dolgozni, jelentkezzen hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

- megbízói megrendelések adminisztratív feldolgozása
- megbízókkal való folyamatos kapcsolattartás
- szállítólevelek kiadása a vevők/sofőrök részére
- napi szintű változatos adminisztrációs problémák megoldása
- statisztikák, kimutatások készítése
- szállítási dokumentumok kezelése, scannelése, lefűzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- rendkívül pontos munkavégzésében
- megbízható
- tanulékony
- hosszútávra tervez
- jó munkakörnyezetre vágyik
- együttműködő
- önálló munkára képes
- stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (excel, word, outlook)
- tapasztalattal rendelkezik adminisztrációs területen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- középfokú végzettség
- angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- gépírás

Amit kínálunk:

Amit kínálunk: (próbaidő után)
- bruttó 429740.- Ft alapbér
- munkába járás költségének támogatása 15 Ft/km
- SZÉP kártya havi 5000 Ft értékben
- 8 órás, nappali munkavégzés,
- előrelépés lehetőség
- lépcsőzetes hűségbónusz (2-5-10 év után)
- összetartó csapat, jó hangulat, megértő vezetőség
- stabil, dinamikusan növekedő céges háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
Cégnév: ADR Logistics Kft.