Vezető energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk Adminisztrátor munkatársat

Feladatok:

  • Bérletek ügyintézése, BMR-ek létrehozása
  • Teljesítésigazolások, adatbázis kezelése
  • PBS rendelések
  • Irodaszer rendelés
  • Névjegykártya rendelés ,számlák, beszerzés, számlaigazolás, repr. adatlap készítés
  • Kisértékű megrendelések készítése
  • BMR, BMIG készítése, Token, névjegykártya rendelés
  • Tárgyi eszköz beszerzés, workflow kezelés
  • Projektor, tárgyaló foglalás
  • E-mailek kezelése

Elvárások:

  • Legalább 2 év munkatapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • SAP, MS Office felhasználói ismerete
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Határidők tartása
  • Megbízható és igényes munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

Amít kinálunk:

  • Home Office lehetőséggel
  • Cafetériával már a belépés napjától
  • Modern, multinacionális munkakörnyezettel
  • Szakmai fejlődéssel és karriertervek támogatásával

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.