Svéd-svájci multinacionális élelmiszer csomagoló - és feldolgozó vállalat keresi leendő kollégáját az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor

Amik a feladataid lesznek:

  • A cég logisztikai részlegének adminisztratív támogatása
  • Adatok begyűjtése BiREG jelentés készítéséhez
  • Adatrögzítés a NAV rendszerében
  • Adategyeztetés szállítmányozókkal, beszállítókkal
  • Hatósági ellenőrzéshez adminisztratív segítség nyújtás
  • Angol nyelvű kapcsolattartás írásban

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, SAP ismerete előny
  • Társalgási szintű angol szóban és írásban
  • Önállóság a munkavégzésben
  • Stressztűrő és monotonitás tűrő képesség

Ajánlatunk:

  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • bruttó 330.000 Ft fix havi alapbér
  • évi bruttó 435.000 Ft cafeteria
  • 1 műszak, irodai munkaidő: 08:00-16:30
  • magánnyugdíjpénztár hozzájárulás
  • bejárási költségtérítés, vagy ingyenes céges buszjárat Budapest VII., VIII., IX., XI. kerületből, valamint Törökbálintról
  • határozatlan idejű szerződés, hosszú távú lehetőség
  • fiatal, barátságos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ADECCO KFT. BUDAPEST OFFICE