Szeged legnagyobb kutatási létesítménye, a tudományos kutatói és ipari alkalmazások területeiről érkező felhasználók számára biztosítja a lézerforrásokat és az általuk keltett másodlagos fény- és részecskeimpulzusok egyedülálló kombinációját.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Iktatás
  • Fénymásolás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 08.00-16.50 között, pénteken 08.00-14.20 között tartó műszakok
  • Heti 20 óra vállalása
  • Diákmunka vállalása 2022.07.01. és 2022.08.31. között

Amit kínálunk

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bérezés bruttó 1150 Ft/óra
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztások
  • Nyári diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a lenti űrlap kitöltésével és egy pdf vagy doc formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet