Adminisztrátor

PARTNERÜNK EGY MULTINACIONÁLIS VÁLLALAT MAGYARORSZÁGI LEÁNYVÁLLALATA.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések leadása, kezelése, nyomon követése
  • A vezető munkájának támogatás
  • Számlák, szállítólevelek készítése
  • Napi általános adminisztratív teendők ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség, diploma előny, de nem feltétel
  • 1-2 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, talpraesett személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Utazás támogatása

Munkavégzés helye

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Cégnév: EasyHiring Services Kft.