Cégünk, az Office Shoes üzletlánc ~150 üzlettel Közép-Kelet Európa egyik piacvezető külföldi (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata. Nagytarcsai logisztikai központunkba keresünk munkatársat

Adminisztrátor

pozícióba

Feladatok:

  • Logisztikai központ munkájának adminisztratív támogatása:
    • szállítólevelek, számlák kiállítása külföldi leányvállalatoknak
    • visszaérkező áru adminisztratív kezelése (bevételezés, jóváíró számlák készítése)
    • különböző riportok készítése
    • bolthálózattal, egyéb osztályokkal való kapcsolattartás
  • Webshop rendelések adminisztratív támogatása
    • rendeléskezelés SAP rendszerben
    • számlázás
    • szállítmányozó cég rendszerében történő csomagrögzítés
    • raktárkészlet napi szintű kezelése
    • visszaérkező áruk kicsomagolása
    • esetenként ügyfelekkel való kapcsolattartás

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább 1 éves hasonló, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalattal
  • minimum középfokú végzettséged van
  • kommunikációképes angol nyelvtudásod van
  • számítógépes tapasztalattal rendelkezel, ügyesen kezeled az Excelt
  • agilis vagy, betanítást követően tudsz önállóan dolgozni
  • megbízható, precíz a munkavégzésed, lehet Rád számítani
  • rendelkezel monotónia- és stressztűrő képességgel
  • hozzáállásod együttműködő
  • problémamegoldásra való törekvés jellemez
  • hétfőtől péntekig 08:00-16:30-ig számíthatunk a jelenlétedre

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés egy stabil hátterű, dinamikusan növekvő nemzetközi vállalatnál
  • Komplex munkakör
  • Fiatal, pörgős csapat tagja lehetsz
  • A világ piacvezető márkáival dolgozhatsz, melyek megvásárlására dolgozói kedvezményt biztosítunk

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Logisztikai gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz.

Cégnév: Shoebox Kft.