A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (jogelődje: OGYÉI) gyógyszerészeti államigazgatási feladatokat lát el, valamint egészségügyi államigazgatási szervként is működik. Most te is részese lehetsz a csapatuknak!

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok
  • Nyomtatás, scannelés, iktatás
  • A főosztály működésének támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Természettudományi területen folytatott tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)

Munkaidő

  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Heti 8-30 órában
  • Vállalható akár magasabb heti óraszám is

Amit kínálunk

  • Br. 1874 Ft/óra
  • Megismerheted egy államigazgatási szerv működését
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet