A világ egyik legnépszerűbb expressz szállítmányozási megoldásokat kínáló vállalata az alábbi pozícióba keresi új munkatársát:

Adminisztratív vámügyintéző

-          2 év határozott idejű szerződés -

Amik a feladataid lesznek:

  • Import vámkezelés ügyfél igény szerint, a vámszabályok pontos betartása mellett,
  • Vámokmányok teljeskörű adminisztrációja és benyújtása az illetékes hatóságok felé,
  • Vámáruk hivatali bejelentése,
  • A Vámosztály napi munkájának proaktív támogatása,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás,

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Vámügyintézői végzettség,
  • MS Office (többnyire Word és Excel) magabiztos felhasználása,
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Precíz, proaktív személyiség,
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk az alapbéren túl:

  • Cafeteria
  • Élelmiszerüzletekben levásárolható ajándékkártya
  • Negyedéves bónusz
  • Élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes parkolás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívást rejtő feladatok
  • Dinamikus környezet, színes vállalati programok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ADECCO KFT. BUDAPEST 1