Budapesti telephelyünkre keresünk adminisztratív munkatársat hatékony problémamegoldó képességgel és még hatékonyabb ügyintézési képességekkel.

Főbb feladatok:

  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Szerződések kezelése
  • Számlázás
  • A vezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Nyilvántartások vezetése, irodai adminisztráció
  • Telefon, kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása, scannelés
  • Folyamatban levő ügyek nyomon követése, támogatása
  • Egyéb ad hoc felmerülő feladatok és problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kínai nyelvtudás, társalgási szinten
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
  • Rendezettség és szervezettség

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Korábbi személyi asszisztensi tapasztalat
  • Ingatlanokkal való tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
Cégnév: YUN JIAO Z Kft.