Medence Re+concept adminisztratív munkatárs, boltvezető

Feladatok

  • A Medence Re+concept mintaboltban a vevők kiszolgálása
  • bolt vezetése (nyilvántartások vezetése, leltározás stb.)
  • webshop kezelése (https://shop.medencedesign.com/)
  • termékfotók készítése
  • egyedi ajánlatok készítése céges partnereink számára

Elvárások

  • kedves, nyitott személyiség
  • nyílt kommunikáció
  • angol nyelvtudás
  • adminisztratív tevékenységhez való hajlam
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (excelben minimális jártasság)
  • szervezési és problémamegoldó készség
  • lendület

Előnyök

  • kereskedelmi / boltvezetői szakképesítés
  • kereskedelmi tapasztalat
  • kreativitás, tájékozottság
  • upcycling trend iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • 8 órás munkakör (egyeztetés szerint heti 1 nap távmunka / home office)
  • versenyképes bér
  • tervezés - kivitelezés - árusítás egy helyen - rálátás a munkafolyamatra
  • nyitottság esetén egyéb kreatív feladatok
  • belvárosi lokalizáció, Bartók Boulevard
  • környezettudatos üzlet filozófia, kreatív légkör

Munkavégzés helye

  • Medence Csoport Re+concept Store, Budapest, 1118. Ménesi út 1.

Motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal, valamint a fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Cégnév: Topcycler Kft