UNI Smart Iskolaszövetkezet
Csatlakozz hozzánk

Adminisztratív munkatárs (Bérszámfejtési terület)

pozícióba!
Partnerünk egy amerikai multinacionális vállalat, akik ipari és környezetgazdálkodási gépeket gyártanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Információk gyűjtése a munkavállalóktól és szükség esetén harmadik féltől askHR jegyek, e-mailek vagy nyomtatott dokumentumok útján.
  • Az összegyűjtött információk rendezése, iktatása és pontos továbbítása a bérszámfejtő csapathoz és szükség esetén a HR-hez
  • A munkavállalói dokumentumok szkennelése és feltöltése elektronikus mappákba
  • A nyomtatott dokumentumok válogatása, iktatása és postázása a bérszámfejtési szakember utasításai alapján.
  • Támogatás az újonnan felvett és távozó munkavállalók egészségbiztosítási fedezetének kezelésében
  • Támogatás a helyi T&A rendszer használatának adminisztrációjában és a munkavállalók támogatásában
  • Igény szerint eseti irodai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő középiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Jó írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú, változatos munka
  • Gyakran utazhatsz a magyarországi helyszínek között
  • Céges mobiltelefon és egyéb juttatások
  • Modern irodai környezet, home office lehetőség
  • Garantált szakmai fejlődést és karrier lehetőséget biztosít a cég

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: UNI Smart Iskolaszövetkezet