PannonDiák Iskolaszövetkezet

Munkatársat keresünk

Adminisztratív mérnök - Diákmunka

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési adatok kigyűjtése
  • Elektromos anyagegységárelemzések készítése a szerződött költségvetésekből
  • Gépész vállalkozási adatok kigyűjtése
  • m2, fajlagos számok kimutatás készítése
  • Gépész egységárelemzések készítése a szerződött költségvetésekből

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony Villamosmérnök vagy Épületgépész szakon
  • Talpraesett, lelkes és szorgalmas hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Heti 4 nap vállalása 6 órában (heti min. 24 óra)

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Bruttó 1294 Ft/óra
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet