Miskolc a te helyed
HAHN+KOLB Hungária Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Adminisztratív kereskedelmi ügyintéző (Back office)

A  HAHN+KOLB minőségi forgácsolószerszámok, mérőeszközök, kéziszerszámok, műhelyberendezések, ipari eszközök és anyagok, munkavédelmi termékek B2B forgalmazásával foglalkozik. A stabil hátteret a közel 130 éves, sikeres német háttér biztosítja. Magyarországon 21 éve vagyunk jelen aktívan.
Büszkék vagyunk azokra a projektekre és műszaki megoldásokra, melyek dolgozóink és partnereink közös együttműködésével hozzájárulnak ügyfeleink hatékony termelési folyamataihoz és a HAHN+KOLB magyarországi fejlődéséhez.

LET'S WORK TOGETHER!

Főbb feladatok, munkák:

  • A területi képviselő munkatársak munkájának operatív támogatása az irodából
  • Ajánlatok, rendelések feldolgozása és egyéb vevőszolgálati teendők lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, üzletkötőkkel, a német anyacéggel, a magyar és külföldi beszállítókkal
  • Logisztikai szervezés, árumozgásokhoz tartozó folyamatok szervezése és végrehajtása
  • Folyamatosan tanulni, fejlődni, eredményesnek lenni és ennek örülni tudni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív német vagy angol nyelvtudás legalább középfokú szinten (szóban és írásban)
  • Releváns kereskedelmi tapasztalat B2B területen
  • Stabil számítástechnikai ismeretek az irodai programok területén (MS Office)
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, koncentráló képesség
  • Multitasking képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés képessége, jó szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP kereskedelmi modul - felhasználói szintű gyakorlati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + eredményorientált jutalékrendszer)
  • A munkakör alapvetően irodai jelenlétet igényel, de alkalom adtán a home office munkavégzés is megoldható. Munkavégzés helye: XI. Budapest, Budafoki út 60. (Új Buda Center környéke)
  • Kulturált munkavégzési körülmények, erős informatikai háttér
  • Jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel, illetve ingyenes zárt parkoló, biciklitároló
  • Az irodában ásványvíz, üdítőitalok, kávé térítésmentes fogyasztása
  • Csapatépítő programok évente több alkalommal
  • Összetett és változatos feladatok, önálló munkavégzés lehetősége
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat, akik Önért is dolgoznak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni! Kérjük, önéletrajzát abban az esetben juttassa el hozzánk, ha az Ön előképzettsége és tapasztalata megfelel az Elvárások pontban felsorolt kritériumoknak!

Cégnév: Hahn + Kolb Hungária Kft.