Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 27 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.

Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához új kollégákat keresünk fiatalos, lendületes csapatunkba

Adminisztratív kereskedelmi ügyintéző - adatkarbantartó

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútoráruház csapatába:

  • tagja lehetsz egy 27 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • lendületes, fiatalos csapat része lehetsz,
  • versenyképes jövedelemben, béren kívüli juttatásban részesülhetsz,
  • részt vehetsz trendi csapatépítő programjainkon, szabadidős tevékenységeinken,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladataink:

  • Áruforgalmi, árkarbantartási feladatok ellátása,
  • irodai adminisztratív feladatok ellátása.
  • kézi és számítógépes nyilvántartások vezetése és naprakészen tartása, határidők nyomon követése, betartása,
  • anyagok archiválása, iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen személyiség vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz önállóan -és csapatban is dolgozni.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • van középfokú végzettséged,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel,
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat előny.

Munkavégzés helye:

13. kerület.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is az RS csapatához!

Cégnév: RS BÚTORÁRUHÁZ