Adminisztratív gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából. Ha érdeklődsz az üzleti élet és a pénzügy iránt, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!    Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :) Szakmai gyakorlatot keresel? Egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos,  és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!  Feladatok:

  • Ügyfelektől, üzletektől és társosztályoktól érkező megkeresések rögzítése az erre létrehozott rendszerben
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások: Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excel-t
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudásod van
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig  8:00-16:00-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft/óra
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen.   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet