• Ügyfélszámlák elkészítése alvállalkozónk könyvelési szoftverének (Apollo) segítségével (kb.1.500 számla / év)
    • Tagdíjak,
    • Éves partnerszerződések,
    • Rendezvényekkel kapcsolatos részvételi díjak,
    • Kommunikációs szolgáltatásokkal kapcsolatos díjak,
    • Kereskedelmi szolgáltatásokkal kapcsolatos díjak
  • Beszállítói számlák érkeztetése, feldolgozása és kezelése a könyvelői feldolgozást megelőzően a belső eljárásoknak megfelelően (kb. 500 számla / év)
  • Vevői és beszállítói számlák kifizetésének nyomon követése
  • Tartozások nyomon követése és ellenőrzése
  • Tagvállalatinkkal és ügyfeleinkkel való könyveléssel, számlákkal kapcsolatos ügyek intézése
  • Asszisztensi feladatok elvégzése
  • Fordítások elkészítése (francia, magyar, angol)
  • Meglévő központi adatbázis (ODOO) frissítése és kezelése
  • A kamara rendezvényein való részvétel
  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés a kamara tagvállalataival
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú francia nyelvtudás
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek
  • Pályakezdő diplomás vagy 2 év munkatapasztalat
  • B típusú jogosítvány

Kompetenciák:

  • Motiváció, dinamizmus, proaktivitás
  • Kreativitás, kíváncsiság és nyitottság
  • Sokoldalúság
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős empátia készség
  • Önállóság

Egyéb információ az állásról:

A Magyar-Francia Kereskedelmi Ès Iparkamara határozatlan idejű munkaszerződéses, részmunkaidős (4 óra/nap) munkatársat keres budapesti irodájába.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul> <li>fejlődési lehetőség</li> <li>versenyképes juttatási csomag</li> </ul>