Adminisztratív diákmunka Székesfehérváron

Feladatok:
- Adatok kigyűjtése, készletek ellenőrzése

- Munkamódszer fejlesztés
- Termelést segítő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Műszaki területen folytatott tanulmányok
- Precizitás, megbízhatóság
- Heti min. 3 munkanap vállalása 8.00-16.30-ig tartó munkarendben
Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Rugalmas munkaidő
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Referenciaszám: pd1496
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet
Kapcsolattartó: Tajti Dóra
Jelentkezés online: tajti.dora@pannondiak.hu
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Titkárnő Magyarország

Partnerünk részére keresünk titkár/titkárnői pozícióba, home office lehetőséggel munkatársat Bővebben arról, miben számítunk majd rád: Részlegvezető ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Műszaki titkár Magyarország

Pályázatok figyelése, írása Műszaki adatokat tartalmazó táblázatok kezelése, karbantartása Döntéselőkészítő anyagok összegyűjtése és elkészítése ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE