Mind-Diák Szövetkezet
A Pozitron Diagnosztika Kft. 2004 óta foglalkozik különböző orvosi szolgáltatások nyújtásával és a gyógyításban, illetve a diagnosztikában alkalmazott izotópok előállításával. Szolgáltatásaik között megtalálható számos képalkotó diagnosztikai eljárás és szakrendelés is.

Adminisztratív asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Digitalizálás, scannelés
  • Másolási, archiválási feladatok ellátása
  • Segédkezés átalános adminisztratív feladatokban
  • Alkalmanként telefonos egyeztetés ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-18:00 között
  • Heti minimum 25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2241 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Nővér, Szakápoló
  • Orvos, Szakorvos
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet