Mind-Diák Szövetkezet
A Carglass Magyarország hazánk legdinamikusabban fejlődő gépjárműüveg-javítószervize, mely a világszinten piacvezető nemzetközi BELRON cégcsoport tagja. 2005 óta van jelen a hazai piacon, mint típusfüggetlen autóüveg-szerviz.

Adminisztratív asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív jellegű munkák ellátása
  • Kárrendezési osztály feladatainak támogatása
  • Irattározás, dokumentumok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, 10:00-14:00 között
  • Heti 20 óra vállalása augusztustól decemberig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1500 Ft/óra diákbér
  • Releváns szakmai tapasztalat szerzése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet