Adminisztratív asszisztens

Ráérsz szeptembertől decemberig suli mellett dolgozni és irodai környezetben szeretnéd kamatoztatni az iskolában szerzett tapasztalataidat? Ha válaszod igen, akkor csak Rád vár a Carglass csapata!

Egyszerű*
Pécs

Kérjük, add meg elérhetőségeidet, amin megkereshetünk. A jelentkezésedről e-mail értesítőt is küldünk, megerősítésért kattins a levélben lévő linkre!

vagy jelentkezz a személyes adataiddal:
*<\/span>","icon":"<\/i>","mandatory":{"value":true,"msg":"K\u00f6telez\u0151 mez\u0151: vezet\u00e9kn\u00e9v!"},"placeholder":"Vezet\u00e9kn\u00e9v *","type":"text","plainlabel":"Vezet\u00e9kn\u00e9v","input-id":"frm_last_name","selector":"#frm_last_name","addclass":" mandatory","labelclass":"mandatory","error":{"selector":"#frm_last_name","template":"<\/span> {text}<\/span>","method":"after"},"value":"","id":"6130c055c15764_64749713_last_name","name":"last_name"}" value=""/>
*<\/span>","icon":"<\/i>","mandatory":{"value":true,"msg":"K\u00f6telez\u0151 mez\u0151: keresztn\u00e9v!"},"placeholder":"Keresztn\u00e9v *","type":"text","plainlabel":"Keresztn\u00e9v","input-id":"frm_first_name","selector":"#frm_first_name","addclass":" mandatory","labelclass":"mandatory","error":{"selector":"#frm_first_name","template":"<\/span> {text}<\/span>","method":"after"},"value":"","id":"6130c055c15764_64749713_first_name","name":"first_name"}" value=""/>
*<\/span>","icon":"<\/i>","mandatory":{"value":true,"msg":"K\u00f6telez\u0151 mez\u0151: e-mail!"},"placeholder":"E-mail *","regexp":[{"value":"^[\\s]*[A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]+\\.[A-Z]{2,4}[\\s]*$","options":"i","msg":"Nem megfelel\u0151 e-mail form\u00e1tum!"}],"plainlabel":"E-mail","input-id":"frm_email","selector":"#frm_email","addclass":" mandatory","labelclass":"mandatory","error":{"selector":"#frm_email","template":"<\/span> {text}<\/span>","method":"after"},"value":"","id":"6130c055c15764_64749713_email","name":"email"}" value=""/>
*<\/span>","icon":"<\/i>","fn":"frm_phone","unset":true,"mandatory":{"value":true,"msg":"K\u00f6telez\u0151 mez\u0151: telefon!"},"placeholder":"Telefon *","regexp":[{"value":"^$|^(\\+|00)?[ \\\/\\-(]?[0-9]{1,3}[ \\\/\\-(]?[0-9]{1,3}[ \\\/\\-)]?([0-9 \\-\\.]){6,10}$","options":"i","msg":"Nem megfelel\u0151 telefonsz\u00e1m form\u00e1tum!"}],"plainlabel":"Telefon","input-id":"frm_phone_1","selector":"#frm_phone_1","addclass":" mandatory","labelclass":"mandatory","error":{"selector":"#frm_phone_1","template":"<\/span> {text}<\/span>","method":"after"},"value":"","id":"6130c055c15764_64749713_phone_1","name":"phone_1"}" value=""/>
CV feltöltés A CV feltöltése opcionális, maximális mérete 5 Mb.
Feltöltésre vár:
*<\/span>","field":"accept_eula","checked":"","value":"1","mandatory":{"value":true,"msg":"K\u00f6telez\u0151 mez\u0151: \u00c1szf!"},"error":{"selector":".accept_eula-wrapper","template":"<\/span> {text}<\/span>","method":"after"},"plainlabel":"\u00c1szf","input-id":"frm_accept_eula","selector":"#frm_accept_eula","addclass":" mandatory","labelclass":"mandatory","id":"6130c055c15764_64749713_accept_eula","name":"accept_eula"}" value="0"/>

Cégbemutató

A Carglass Magyarország hazánk legdinamikusabban fejlődő gépjárműüveg-javítószervize, mely a világszinten piacvezető nemzetközi BELRON cégcsoport tagja. 2005 óta van jelen a hazai piacon, mint típusfüggetlen autóüveg-szerviz.

Feladatok

  • Adminisztratív jellegű munkák ellátása
  • Kárrendezési osztály feladatainak támogatása
  • Irattározás, dokumentumok kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 10:00-14:00 között
  • Heti 20 óra vállalása augusztustól decemberig

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra diákbér
  • Releváns szakmai tapasztalat szerzése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet ez a pozíció, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Néhány napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Kapcsolattartó:

Reményi Kálmán
remenyi.kalman@minddiak.hu

Részletek:

SzakterületAsszisztencia/Adminisztráció
MunkakörAdminisztratív asszisztens
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségekÉrettségi
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet