Mind-Diák Szövetkezet
A német ThyssenKrupp Industrial Solutions AG a térség legnagyobb poliol-üzeme Tiszaújvárosban a MOL-csoport tagjaként. A poliol üzem, a MOL történetének legnagyobb organikus beruházása. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Adminisztratív asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumok kezelése
  • Fénymásolás, szkennelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excelt
  • Erős angol nyelvtudásod van
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készséged van írásban és szóban egyaránt
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 7:30-16:00 között
  • Heti minimum 20 óra
  • Minimum elvárás legalább heti 2-3 munkanap

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet