A Carglass Magyarország hazánk legdinamikusabban fejlődő gépjárműüveg-javítószervize, mely a világszinten piacvezető nemzetközi BELRON cégcsoport tagja. 2005 óta van jelen a hazai piacon, mint típusfüggetlen autóüveg-szerviz.

Feladatok:

  • Adminisztratív jellegű munkák ellátása
  • Kárrendezési osztály feladatainak támogatása
  • Irattározás, dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között
  • Napi 6 óra vállalása, nyári időszakban napi 8 óra vállalása
  • Heti 32-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1950 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1950 Ft lesz
  • Releváns szakmai tapasztalat szerzése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet ez a pozíció, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Néhány napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet