Mind-Diák Szövetkezet

Adminisztratív asszisztens

Feladatok

  • Hírlevelek és hírlevelek kezelése, beleértve a globális hálózatunknak való terjesztést is
  • Folyamatos párbeszéd fenntartása a közép- és kelet-európai egységekben dolgozó kollégákkal a különböző kérésekkel kapcsolatban.
  • Adminisztráció, nagy mennyiségű adat kezelése Excel táblázatokban
  • Prezentációk készítése
  • A GSS weboldal kezelése
  • A globális kapcsolattartók napi feladatainak segítése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol felsőfokú nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1650 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1550 Ft lesz
  • Gyakorlati tudás elsajátítása
  • Szakmai gyakorlat leigazolás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest V.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet