Brazil Szövetségi Köztársaság Nagykövetsége

Adminisztratív alkalmazott (fordító)

Főbb feladatok, munkák:

Az adminisztratív alkalmazotti pozíció elsősorban fordító-és tolmács munkakör, valamint egyéb titkársági és ügyfélszolgálati feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A meghirdetett munkakörbe az alábbi követelményeknek megfelelő személyek jelentkezését várjuk:

  • 18. életévét betöltötte;
  • rendelkezik háziorvos által kiállított munkaköri alkalmassági igazolással;
  • rendelkezik bejelentett lakcímmel, valamint a Magyarországon hatályos munka törvénykönyvében előírtak szerinti munkavállalási engedéllyel;
  • rendelkezik érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal, vagy annak megfelelő igazolással;
  • rendelkezik megfelelő intézmény vagy személy által kiállított szakmai képesítést, szakmai tapasztalatot igazoló okmánnyal;
  • amennyiben brazil állampolgár: igazolnia kell, hogy jelenleg nem tölt be semmilyen közalkalmazotti tisztséget, vagy munkakört, valamint a választásokon eleget tesz állampolgári kötelezettségének; férfi jelentkező esetén igazolás arról, hogy részt vett katonai sorozáson, illetve szolgálaton;
  • a magyar nyelv magas szintű ismerete;
  • a portugál nyelv magas szintű ismerete;
  • az angol nyelv ismerete előnyt jelent a végső elbírálás során.

Amit kínálunk:

Bruttó fizetés: 346 215 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tolmács, Fordító

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Portugál (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, a részletekért tekintse meg a 02/2021 sz. közleményt a Budapesti Brazil Nagykövetség honlapján!

Cégnév: Brazil Szövetségi Köztársaság Nagykövetsége