Unicef Magyar Bizottság Alapítvány

Csatlakozz hozzánk

Adminisztratív/pénzügyi munkatárs

pozícióba!

Az UNICEF Magyarország az UNICEF nemzeti bizottságaként anyagi forrásokat gyűjt a szervezet nemzetközi céljainak megvalósítására, a világ legkiszolgáltatottabb, veszélyben élő gyermekeinek a védelmére. Hazai programjaink hátrányos helyzetű gyerekeket és nehéz sorsú fiatalokat segítenek, harcolunk a gyermekbántalmazás minden formája ellen, dolgozunk a gyermekek lelki egészségéért, a gyermekjogok érvényesítéséért és minden gyermek legfőbb érdekeiért.

Főbb feladatok, munkák:

A pénzügyi és adminisztratív munkatárs főbb feladatai szervezetünknél:
• a Pénzügyi és Operatív Igazgató munkájának támogatása
• házipénztár kezelése, nyilvántartása
• utalások összekészítése, rögzítése
• nyilvántartások naprakész vezetése
• szállítói számlák, teljesítésigazolások adminisztrálása és kapcsolódó könyvelési anyag előkészítése könyvelő irodának
• rendszeres riportok készítése
• alapvető irodavezetői teendők: csomagok, levelek postázása, iktatás, irodaszerek és egyéb használati eszközök beszerzése, irodai adminisztráció, dokumentumok lefűzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:
 • min. 1 év ügyviteli tapasztalattal rendelkezel
 • szakirányú/felsőfokú végzettséged van
 • analitikus szemléletmód jellemez
 • erős Excel tudással rendelkezel
 • ha erősséged a precizitás
 • ha proaktív és megoldásorientált vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

 • olyan munkát, ami hivatás is egyben
 • nemzetközileg is elismert szervezet tagja lehetsz
 • izgalmas és sokszínű projektek megismerése belülről is
 • lendületes és fiatalos csapat
• béren felül cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Irodavezető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Kérjük, hogy jelentkezésedet önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel, bruttó bérigény és kezdési dátum megjelöléssel küldd el juttasd el számunkra.

Cégnév: UNICEF Magyar Bizottság Alapítvány