Feladatok

Budapesten, kiemelt lokációban lévő magas forgalmú és létszámú 20 éve működő étterem keres éttermi adminisztrációban jártas vezető kollégát, kiemelt díjazással.

Elvárások

Éttermi elszámoló rendszer használatában (leltár, számlák felvitele kezelése kiállítása, forgalmi adatok elemzése, elszámolása stb.), Excel táblázatok készítésében és kezelésében jelentős mértékben jártas személy jelentkezését várjuk.

Jelentkezés módja

A "Jelentkezem" gomb megnyomása utána, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Ceneu Restaurants Hungary Zrt.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Office manager Pest megye

Office manager@Develery Állás leírása: Napjaidat a 25 fős csapat tagjaival együttműködve fogod tölteni, széleskörű, változatos feladatokat végezve ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Irodavezető Pest megye

Szívesen hozzájárulsz céged sikeres működéséhez belső szolgáltatóként, szeretsz együttműködni klassz kollégákkal? Akkor támogató csapatunkban ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE