Svájci tulajdonú, tözsdén jegyzett konszern dél-németországi húsfeldolgozó üzemének bővülő személyzeti osztályára keresünk személyzeti ügyvitelben és adatbáziskezelésben jártas munkatársat (ffi/nő/d) német nyelvismerettel és jogosítvánnyal:

Adminisztrációs ügyintézö

Feladatok

  • teljes körű munkaügyi ügyintézés: be- és kiléptetések
  • személyi anyagok kezelése és rendszerezése
  • törzsadatok karbantartása (LOGA)
  • folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal
  • beérkező telefonok fogadása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • esetenként a fenti tevékenységek párhuzamos végzése
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Németországban is versenyképes fizetés: 2700-2900 € bruttó bér
  • térítésmentes lakhatási lehetöség
  • havi bevásárlási utalvány
  • jó irodai hangulat
  • kávé, tea

Várjuk fényképes önéletrajzukat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Cégnév: Süddeutsche Truthahn AG