Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

teljes munkaidőbe, (hétvégi munkavégzéssel is) mint:

Adminisztrációs ügyintéző

Webshop területre

budaörsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Az XXXLutz webshop vásárlóinak, ügyfeleinek tájékoztatása a termékekkel és lehetőségekkel kapcsolatban
  • Adminisztrációs és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete
  • Rendelések kezelésével kapcsolatos informatikai/adminisztratív munka elvégzése
  • Webshop folyamatok megfelelő alkalmazása
  • Az áruk/termékek szakszerű és pontos, sérülésmentes összekészítése és átadása a futárszolgálatnak
  • A termékek kiszállításának felügyelete
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyorsan és pontosan dolgozik, kommunikatív és felelősségteljes
  • Több feladatot is képes párhuzamosan ellátni

AMIT NYÚJTUNK:

  • Juttatás: – br. 295.000,- Ft (pótlékokkal)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2021.06.28-ig.

Cégnév: XXXLutz Lakberendezési Kft.