Megváltozott munkaképességű
BÁRDI AUTÓ ZRT.
A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Adminisztrációs munkatárs(Budapest)

Feladataid lennének:

  • Adattáblák formai ellenőrzése és továbbítása
  • Nyilvántartások folyamatos frissítése
  • Számlák iktatása, ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok teljes körű koordinálása, ezzel kapcsolatos feladatok ügyintézése

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek, különösképpen Excel
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és karrierút lehetősége
  • Fiatalos, lendületes és összetartó csapat
  • Kulturált, tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely ingyenes parkolási lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.
Cégnév: BÁRDI AUTÓ ZRT.