Adminisztrációs munkatárs - értékesítési terület

Leírás

Győri bútorélzáró gyártó és forgalmazó partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok: értékesítés, könyvelés, marketing részére
  • Számlázás, GLS, Posta címkék elkészítése
  • Új vevők és meglevő vevők adatainak kezelése
  • Vevőkkel való kommunikáció, egyeztetés a rendelésekkel kapcsolatban
  • Rendelések fogadása/feldolgozása/rögzítése: email, telefon, fax

Elvárások

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret
  • Pontosság, probléma megoldó készség, tanácsadási készség
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Angol nyelv alap kommunikációs szint

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatal csapat, modern eszközök
  • Fix, hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helye

Győr

Cégnév: Trenkwalder Kft