Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk több mint 130 éves múlttal rendelkező logisztikai és szállítmányozó vállalat, mely az egyszerűbb szállítási feladatoktól az összetett import és export fuvarokig minden területen megbízói rendelkezésére áll.

Adminisztrációs munkatárs - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Számítógépes adatrögzítés
  • Raktári készlet ellenőrzése
  • Raktári munkafolyamat (szállítlólevél, címkézés stb.) ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)
  • A munkavállalása 3 hónapig
  • Munkaidő
  • Hétfő, kedd és csütörtök 08:00-16:00

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 1300 Ft/óra
  • Utazási költségtérítés

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet