Mind-Diák Szövetkezet
Gyógyszeralapanyag-gyártás területén működő partnercégünk vezető szerepet tölt be hazai és világpiaci szinten is a gyógyszeriparban. Széles termékpalettájuk hozzájárul számos betegség gyógyítása elleni harcban.

Adminisztrációs munkatárs - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Dokumentumok digitalizálása
  • Minőségbiztosítási dokumentációs feladatokban való részvétel
  • Archiválás, digitalizálás, fénymásolás, irattári rendezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • 8:00-16:00 között munkanapokon
  • Heti min. 24 óra vállalása
  • 40 órában is végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Br. 1500 Ft/óra diákbér
  • Kellemes irodai környezet

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet