ELPÉ FM Kft.

Adminisztrációs munkatárs, anyagbeszerző

Kiemelt státuszú állami intézmény partnerünk ingatlanjának üzemeltetésével foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

Ingatlanüzemeltetést végző csapatunk napi adminisztrációs feladatainak (munkaidő, jelenlét, munkalapok) végzése.
Az üzemeltetéshez szükséges anyagok, beszerzése, rendelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felhasználó szintű informatikai ismeretek.
- "B" tipusú jogosítvány.
- Önálló munkavégzés.
- Kommunikációs képesség.
- Precizitás, megbízhatóság.
- Felelősségteljes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • megfelelő bérezés
  • fix bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség.
  • barátságos csapat,
  • kezdő fizetés nettó 250 000 Ft-tól,
  • későbbiekben adott a lehetőség cégen belüli pozíció váltásra,
  • szabad hétvége.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A "Jelentkezem" gombra kattintás után fényképes magyar nyelvű önéletrajzot kérünk.
Cégnév: ELPÉ FM Kft.