Adminisztrációs munkatárs (6893)

adminisztrációs munkatársat keresünk teljes munkaidőben!

Partnerünk több mint 10 éves múlttal rendelkező, használt autó kereskedelemmel foglalkozó cég, Dunakeszi telephelyére kolleginát keresünk adminisztrációs munkatárs munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező autók iktatása,
  • állapotlapok készítése,
  • szervizkönyvek egyéb dokumentumok fotózás,
  • értékesítők, felvásárlók munkájának támogatása,
  • alap fizetésen felül jutalékos rendszerben hitel közvetítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet,
  • kulturált megjelenés,
  • csapat szellem,
  • megbízható munkaerő,
  • önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Használt, vagy új autós szakterületen szerzett tapasztalat,
  • biztosítás és hitelközvetítői bizonyítvány megléte,
  • német, angol, lengyel nyelv ismeret,
  • banki szoftverek felhasználó szintű ismerete (BAF, CIB, Cofidis, Merkantil),
  • hitelközvetítésben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Kellemes környezet,
  • fiatalos csapat,
  • dinamikusan fejlődő fizetés.

Cégnév: Karrierjob.hu