A Relax 2000 s.r.o, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, komáromi irodájába (Szlovákia) azonnali munkakezdéssel munkatársat keres

Adminisztrációs

munkakörbe.

Szia, a város legjobb asszisztensét keresem!

Te vagy az, aki a mi munkatársunk lesz a következő években, amennyiben...

  • kerek, egész mondatokban válaszolsz a partnereknek szóban és írásban, úgy, hogy a cég, és a vezetőd érdekeit tartod szem előtt.
  • Egészséges, határozott önbizalmad, jó ítélőképességed van.
  • A kommunikációd lenyűgöző, és úgy tudsz improvizálni pókerarccal, hogy azt csak kevesen képesek kódolni.
  • Évek óta használsz ERP rendszert, és ebből különböző kérdések megválaszolásához képes vagy PIVOT táblát készíteni.
  • Esős időben is mosolyogva fogadod a vásárlókat, és a kiszolgálásuk mellett képes vagy értékesíteni is.
  • Pontosan, körültekintően dolgozol, ami a meglátszik a házipénztár kezelésén, a vevői rendelések rögzítésén és a kimutatások kialakításán is.

A munkádat Komáromban (Szlovákia), személyes jelenléttel (Home Office nem lehetséges) irodai környezetben fogod, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál végezni, napi 8 órában.

Téged keresünk, amennyiben magadra ismertél, tudsz a fentiekkel azonosulni.

Magas a léc? Nálunk magasabb.

Pályázatodat (fényképes szakmai CV, motivációs levél) .pdf formátumba várjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

Cégnév: Relax 2000 s.r.o. Kft.