Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara
Csatlakozz hozzánk

Adminisztrációs munkatárs

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Postai- hivatalos levelek, küldése, fogadása az e-posta rendszerben, illetve hivatali kapun keresztül;
  • Sürgős dokumentumok, kisebb csomagok személyes kézbesítése;
  • Fogyasztók, és Vállalkozások értesítése, e-mailen, és telefonon;
  • Meghallgatások, vagy írásbeli eljárásokhoz dokumentumok elkészítése;
  • Bejövő posta szkennelése, és mappákba helyezése;
  • Bejövő kérelmek rögzítése, iktatása, hiánypótlás kiküldése;
  • Telefonok kezelése;
  • Hivatali ügyintézés;
  • Honlapon hírek, vagy egyéb dokumentumok szerkesztése;
  • Időpontok egyeztetése; (e-mailen, telefonon, személyesen)
  • Ügyfelekkel való egyeztetés: személyesen leadott kérelmek kezelése, eljárás menetrendjéről valótájékoztatás;
  • Irattár rendezése,
  • Egyéb rendszeres és eseti jellegű asszisztensi feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Stressztűrés és terhelhetőség;
  • Monotonitás tűrés;
  • Javaslatok megfogalmazása, a felmerülő problémák megoldására;
  • Jó kommunikációs készség szóban, és írásban egyaránt;
  • Középfokú iskolai végzettség;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkatapasztalat hasonló munkakörben, adminisztrációs területen, irodai és üzemi környezetben    is;
  • Fogyasztóvédelemi területen szerzett gyakorlat;

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1016 Budapest

A jelentkezem gomb megnyomásával kérem, csatolja szakmai önéletrajzát és fizetési igényét!
Cégnév: Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kft.