Európa egyik legsikeresebb, és Magyarországon a  kiskereskedelmi láncok között piacvezető multinacionális vállalatához keresünk új kollégákat.
ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS SZEMÉLYÜGYI TERÜLETRE

Feladataid:

  • havi munkabérek számfejtésének előkészítésében való segédkezés
  • személyügyi osztály támogatása
  • munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, hozzájuk kapcsolódó adminisztratív táblák kezelése
  • riportok küldése a társosztályok részére
  • kapcsolattartás és segítségnyújtás a munkavállalók számára
  • jelenléti ívek ellenőrzése és egyéb adminisztratív, irodai feladatok ellátása
  • közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében

Amit kínálunk:

  • bruttó 380.000-420.000 Ft
  • Cafeteria
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86% helyett 100%-os mértékben
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • határozott 1 éves szerződés

Munkaidő:

  • hétfő-péntek 08:00-17:00

Elvárások:

  • megkezdett vagy befejezett bér és TB ügyintézői tanulmányok, legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év bérszámfejtési és TB tapasztalat előny
  • önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, kiemelkedő monotonitás tűrés
  • magabiztos MC Office ismeret
  • előny az SAP HR és bérszámfejtő program ismerete
Cégnév: ADECCO Kft.