Adminisztrációs irodai munkára keresek 50 éves szakmai múlttal rendelkező német céghez munkatársakat, irodánk bővítése végett, részmunkaidős állasba nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezők, illetve 8 órás fő állásúak jelentkezését várjuk.

Amivel mi foglalkozunk ügyfelek pénzügyi helyzetének átnézése és segítése teljesen díjmentesen, ne ijedj meg, ha nem rendelkezel pénzügyi tapasztalattal, mert mi minden képzést biztosítunk számodra!

Feladatok:

Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Szerződések kezelése

Adminisztráció

Elvárások:

Érettségi bizonyítvány

Nappali tagozatos jogviszony

Teljes munkaidős fő állás ( 8 órás )

Üzleti megjelenés

Előnyök:

Főiskolai, egyetemi diploma (előny, de nem elvárás)

Jó kommunikációs készség

Jó, magabiztos megjelenés

Jogosítvány (előny, de nem feltétel)

Értékesítői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség

Ingyenes képzések

Magas versenyképes jövedelem

Rugalmas időbeosztás

Jutalom utazások

Biztos munkahely - Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk

Ha úgy érzed felkeltettem az érdeklődéset várom a jelentkezésedet fényképes önéletrajzal a terka0605@icloud.com-ra.

Kérlek akkor jelentkezz, ha telefon hívásunk után igent mondasz az állásinterjúra és számíthatunk a megjelenésedre. Köszönöm

Cégnév: Kiss Teréz Auróra Egyénivállalkozó
Kapcsolattartó: Kiss Teréz