Mind-Diák Szövetkezet

A Franciaországban alapított vállalat, a világ vezető szereplője a kártyaolvasó terminálok és a biztonságos tranzakciók piacán. Több mint 20 millió terminálja üzemel világszerte, és megoldásokat nyújt a kerekedelem összes területén, az üzletben, online és mobil fizetéskor egyaránt.

Adminisztrációs munka

Feladatok

  • Ügyfelek személyes fogadása
  • POS terminálok szoftverfrissítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • POS terminálok átvétele javításra

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti minimum 30-40 órában rugalmasan végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Megbeszélés szerint bizonyos óraszámban Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet