Adminisztrációs – Hitelügyintéző munkatársat keresünk

Feladatok

  • Állapotlapok készítése
  • Szervizkönyvek és egyéb dokumentumok fotózása
  • Értékesítők, felvásárlók munkájának támogatása
  • Alap fizetésen felül jutalékos rendszerben hitel közvetítés

Elvárások

  • Büntetlen előélet
  • Kulturált megjelenés
  • Csapat szellem
  • Megbízható munkaerő
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Használt, vagy új autós szakterületen szerzett tapasztalat
  • Biztosítás és hitelközvetítői bizonyítvány megléte
  • Német, Angol, Lengyel nyelv ismeret
  • Banki szoftverek felhasználó szintű ismerete (BAF, CIB, Cofidis, Merkantil,)
  • Hitelközvetítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes környezet
  • Fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő fizetés

Leírás

Fő Úti Autókerekedés!

10 éves múlttal rendelkező, használt autó kereskedelemmel foglalkozó cég Dunakeszi telephelyére kolleginát keres

Adminisztrációs munkatárs/ Hitelügyintéző pozícióba!

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Cégnév: Karrier Job