Feladatok:

  • Ügyféldossziék átvizsgálása és kiválogatása megadott szempontok alapján
  • A kiválogatott dokumentumok scannelése
  • Szükség esetén ezek összevetése a belső banki rendszerek adattartalmával
  • A scannelt anyagok átmentése egy központi tárolóra

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányok gazdasági/pénzügyi területen
  • Precizitás, monotonitástűrés
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 20-30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • 3 hónapig tartó munkalehetőség, de szerződéshosszabbítás lehetséges
  • Gyakorlati tudás elsajátítása

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet